O nás

Už od roku 2003 sa naša zoznamovacia agentúra, online európska-zoznamka.sk, špecializuje na zoznámenie českých a slovenských žien s mužmi z celej Európy a taktiež aj z celého sveta. Naše dlhoročné znalosti a skúsenosti na poli online zoznamovaní s nemecky, anglicky, francúzsky alebo taliansky hovoriacimi gentlemanmi, nás radí na popredné miesta v úspešnosti zoznámených párov. Prax nám ukázala, že sa na našu zoznamku obracajú sympatický muži z celého sveta a vy sa tak môžete zoznámiť s mužmi z USA, Veľkej Británie, Švédska, Francúzska a z iných krajín.

Ako jediná online zoznamovacia agentúra u nás vám ponúkame prehľadný online katalóg mužov a tiež možnosť chatovať s partnermi zo zahraničia prostredníctvom Live chatu.

Náš odborný tým sa neustále stará o to, aby všetko prebiehalo v poriadku, kontroluje vložené profily a reaguje na vaše prípadné otázky.

Náš cieľ

Našou prioritou je sprostredkovať zoznámenie českých a slovenských žien s mužmi z celého sveta a to na najlepšej možnej úrovni tak, aby bola našim klientkam garantovaná maximálna anonymita, spokojnosť a kvalitné služby.

Budeme veľmi radi, ak si každá z našich klientok nájde životného partnera, aby aj ona zažila pravý vzťah plný šťastia, ktoré sa nazýva manželstvo.

Ďakujeme vám, že využívate našich služieb a prajeme vám, aby ste si s našim prispením našla muža vašich snov.

Váš tím online európskej zoznamky.

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 39120partnerov v katalógu
» 3partnerov online
» 487zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 39120 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Prihlásila som sa na vašu zoznamku s tým, že to skúsim, no popravde som nečakala žiadny výsledok. Prvý deň sa mi ozvalo skutočne veľa pánov z Nemecka, ktorí si vlastne ani môj profil neprečítali, pretože by inak zistili, že nemecky neviem ani slovo. Nerešpektovali ani vekovú hranicu, ktorú som zadala, takže som začala rozmýšľať, že sa odhlásim. Na druhý deň som si všimla, že si môj profil prezrel muž z USA, ktorý síce prevyšoval vekovú hranicu, ktorú som ...

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty