Laska na dovolenke.

Laska na dovolenke.

Láska na dovolenke. Už teraz sa naháňa človeku v hlave tisíce idylických scenárov a momentov so svojím vysneným partnerom na pokojnom slnečnom ostrove. Kto by netúžil po plážové pohode s drinkom v ruke, alebo po pobyte v známej turistickej destinácii s človekom, ktorý nám je najbližšie. Láska a vzťah na dovolenke môže mať však duálny charakter, dve strany mince. Tá prvá strana je vidieť okamžite a každý ju pozná. Jedná sa o ideálny záležitosť pre páry zdieľať svoje zážitky niekde úplne inde. Stránka druhá má charakter skôr naučný. Čas s partnerom strávený na dovolenke vám odhalí skryté tajomstvá a vlastnosti o vašu spriaznené dušu, ktoré ešte nemali šancu vyplávať na povrch a prejaviť sa vo všednom živote doma a zoznamky. Môže sa napríklad stať, že muž bude chcieť tráviť večery na gréckom ostrove inak, než ako si ich predstavovala žena. Alebo niekto z páru omylom nechá na preľudnené pláži fotoaparát, ktorý už neskôr nenájdu a v takých zásadných momentoch sa v pohodlí domova nie vždy ocitnete. Samozrejme, že nie je potrebné stratiť drahý prístroj, aby ste otestovali a udržali partnerstvo, ale mnoho hoci aj malicherností sa môže nachomýtnout v moment, kedy si budete úplne istí, že vás nedokáže nič rozladiť a prásk! Avšak na šťastie je pravidlom, že čím viac nepríjemných situácií zažijete, tým krajší a nezapomenutelnější sa nakoniec dovolenka stane. Skrátka dovolenka vo dvoch vás naučí veľa vecí a dovolí vám sa spoznať v trošku inom svetle a prežiť nádherné spoločné okamihy na jedinečných miestach.

26. 09. 2017

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 37346partnerov v katalógu
» 16partnerov online
» 465zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 37346 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Je to neuveriteľné, ale hneď v prvý deň čo som sa zaregistrovala na vašej zoznamke, ma kontaktoval muž z Rakúska. Páčili sa mu moje fotky a po niekoľkých správach ma chcel aj osobne poznať. Nebola som proti, bol mi sympatický, tak sme sa dohovorili na schôdzke. Prišiel z veľkej diaľky a myslím, že stretnutie dopadlo dobre. Dohodli sme sa, že si budeme písať a snáď aj naďalej stretávať. Zo začiatku som mala trocha obavy, pretože nedokonalá znalosť jazyka, veľká...

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty