Európske mestá, kde sa oplatí v novembri vyraziť s partnerom na predĺžený víkend

Európske mestá, kde sa oplatí v novembri vyraziť s partnerom na predĺžený víkend

Európa je plná nádherných miest a krajín, ktoré jednoducho musíte vidieť. A to nemám na mysli iba tie „prefláknuté“ romantické ako Paríž, Rím či Florencia. Prakticky každá krajina má niekoľko miest, ktoré sa oplatí navštíviť – a je jedno, či sám, s partnerom či kamarátkou. No priznajme si, že s partnerom je to vždy tá najkrajšia možnosť. Kto by nechcel spoznávať krásy Európy a pritom mať po boku muža svojho života?
Riskujte a nedávajte na to, čo chcú všetci. Samozrejme, že Eiffelova veža alebo Koloseum s jesenným nádychom majú neprekonateľné čaro, no vedzte, že i iné krajiny majú veľa čo ponúknuť. Pokiaľ ľúbite zimu, jednoznačne neváhajte a vydajte sa na sever. Nórsko, Švédsko, Fínsko či Dánsko sú krajiny, o ktorých pravdepodobne až toľko neviete. O to čarovnejšie bude spoznávanie (nie len) hlavných miest Osla, Stockholmu, Helsiniek či Kodane. Všetky tieto mestá vás prekvapia svojou čistotou, architektúrou a históriou, ktorá na vás v niektorých štvrtiach priamo dýcha. Napríklad v takej Kodani si nesmiete nechať ujsť čarovnou sochu malej morskej víly, prejsť sa (alebo prebicyklovať) aspoň jedným z parkov a Nyhavnom, a potom iba 20 minút vlakom prejsť rovno do švédskeho Malmö. Škandinávia sa právom označuje za vyspelé krajiny, a tak neváhajte a okúste, ako sa žije na severe.
Ak ste však skôr zimomravý typ a láka vás nevšedný predlžený víkend v miestach, kde sú teploty vyššie, stopercentne sa vyberte smerom Španielsko, Portugalsko či Francúzska Riviéra. Pripomeňte si, aké to je mať letné pocity, hoci kalendár vraví, že je november. V Španielsku musíte zájsť na romantickú večeru s pracou španielskou paellou a červeným vínom, v Portugalsku zasa nesmiete minúť ich silnú kávu. No za zmienku určite stoja aj krajiny Beneluxu, ktoré sa taktiež pýšia vysokou životnou úrovňou, mnohými zaujímavosťami, prírodnými i historickými miestami, aj dobrým pivom a sladkosťami. No povedzme si na rovinu – nech už ste kdekoľvek, váš partner vám pomôže odniesť si z týchto ciest čo najviac emocionálnych zážitkov. A takéto sa pamätajú predsa najlepšie!

10. 12. 2015

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 36339partnerov v katalógu
» 5partnerov online
» 459zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 36339 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Prihlásila som sa na vašu zoznamku s tým, že to skúsim, no popravde som nečakala žiadny výsledok. Prvý deň sa mi ozvalo skutočne veľa pánov z Nemecka, ktorí si vlastne ani môj profil neprečítali, pretože by inak zistili, že nemecky neviem ani slovo. Nerešpektovali ani vekovú hranicu, ktorú som zadala, takže som začala rozmýšľať, že sa odhlásim. Na druhý deň som si všimla, že si môj profil prezrel muž z USA, ktorý síce prevyšoval vekovú hranicu, ktorú som ...

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty